KONST / Litografier / Färglitografi 13925527
nr 1392 5527
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 18/360. Motivet: 65x46cm, yttermått inklusive ram: 71x54cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:45:29
700 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund