KONST / Litografier / Färglitografi 12601218
nr 1260 1218
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 85,148/275. Motivet: 24x33
måndag 10 juni 2019
kl 19:31:42
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman