KONST / Litografier / Färglitografi 12533158
nr 1253 3158
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, 117/460, Ansikte. Signerad, daterad -75. Motivet: 22x21
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:51:37
2/5 06:38:43
300 kr
6/5 19:25:02
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman