KONST / Litografier / Färglitografi 17024521
nr 1702 4521
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Signerad, numrerad 11/40, daterad - 72, par i eka. Färglitografi, bildmått: 56x78 cm, yttermått inklusive ram: 72x92 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:56:01