KONST / Litografier / Färglitografi 14372087
nr 1437 2087
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 63/100. Färglitografi, bildmått: 90x123, yttermått inklusive ram: 104x141 cm
måndag 13 december 2021
kl 18:51:30
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks