KONST / Litografier / Färglitografi 15618303
nr 1561 8303
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 256/325, daterad 71. Färglitografi, bildmått: 45x40 cm, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
måndag 4 september 2023
kl 20:56:22
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren