KONST / Litografier / Färglitografi 17133014
nr 1713 3014
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
”Caféinteriör”. Signerad, numrerad 42/190. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm. Yttermått inklusive ram: 50x70 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:31:23
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir