KONST / Litografier / Färglitografi 8804213

nr 880 4213

Färglitografi

Nils Wedel (1897-1967), signerad. , motivet: 39x37

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 mars 2014
kl 20:36:43