KONST / Litografier / Färglitografi 8034170
*
nr 803 4170
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), Interiör, 350/750, motivets mått: 43 x 36
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 januari 2013
kl 18:14:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 18:43:41
1
100 kr
24/1 20:57:00
2
150 kr
27/1 21:25:29
3
200 kr
28/1 09:44:32
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 803 4170
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), Interiör, 350/750, motivets mått: 43 x 36
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 januari 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/1 18:43:41 | 1 | 100 kr |
| 24/1 20:57:00 | 2 | 150 kr |
| 27/1 21:25:29 | 3 | 200 kr |
| 28/1 09:44:32 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



