KONST / Litografier / Färglitografi 17422070
nr 1742 2070
Mia Frankedal
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 47/90, daterad 2015. Färglitografi, bildmått: 24x17cm, yttermått inklusive ram: 43x33cm
Mia Frankedal, svensk konstnär född 1957.
måndag 24 november 2025
kl 19:13:54