KONST / Litografier / Färglitografi 13342207
nr 1334 2207
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/360, , terrass. Motivet: 54x65 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:54:51
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.800 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson