Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 6514395



*

nr 651 4395


Maria Larkman

(f. 1964)


Färglitografi , Maria Larkman (f. 1964), EA, 42x28


Följerätt

Ja

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 augusti 2010
kl 19:59:42


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
15/8 23:34:17 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad maria larkman
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr