KONST / Litografier / Färglitografi 4002552
*
nr 400 2552
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , Margareta Sjödin, 2/20, 41x53
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 mars 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/3 19:01:11
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Läs mer om Margareta Sjödin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad margareta sjödin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Läs mer om Margareta Sjödin
nr 400 2552
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , Margareta Sjödin, 2/20, 41x53
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 mars 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/3 19:01:11 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skÃ¥despelare och mÃ¥lare född 1942.Läs mer om Margareta Sjödin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad margareta sjödin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



