KONST / Litografier / Färglitografi 16894178
nr 1689 4178
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 114/200, daterad -75, "söndagspromenad". Färglitografi, bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:32:01
20/3 07:16:48