KONST / Litografier / Färglitografi 12156296
nr 1215 6296
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1974, numrerad 2/200. Motivet: 55x59 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:41:27
900 kr
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr