KONST / Litografier / Färglitografi 12044339
nr 1204 4339
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/360. Motivet: 55x43 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:57:30
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare