KONST / Litografier / Färglitografi 17004543
nr 1700 4543
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 26/75. -1970, daterad komposition. Färglitografi, bildmått: 37x46 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:37:56
11/5 18:46:53
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe