KONST / Litografier / Färglitografi 12848189
nr 1284 8189
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/50,1973. Motivet: 20x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:49:58
26/10 13:03:29
500 kr
28/10 16:05:25
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe