KONST / Litografier / Färglitografi 15967079
nr 1596 7079
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 28/75, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 31x42 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:43:05
500 kr
600 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe