KONST / Litografier / Färglitografi 16873363
nr 1687 3363
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 231/310. Färglitografi, bildmått: 39x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:58:00
11/3 21:40:50
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow