KONST / Litografier / Färglitografi 13016327
nr 1301 6327
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 267/385. Motivet: 38x45 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:14:14
2.600 kr
2.800 kr
3.600 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow