KONST / Litografier / Färglitografi 12946416
nr 1294 6416
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/100, daterad 1978. Motivet: 57x57 cm
Kondition: skadat glas
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:47:00
2/12 18:30:48
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram