KONST / Litografier / Färglitografi 13658330

nr 1365 8330

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 73/180, bladets mått: 77x55, oramat löst blad

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:28:03

3/12 10:17:52 1      300 kr
7/12 11:41:33 2      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm