KONST / Litografier / Färglitografi 12894554
*
nr 1289 4554
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/250. Motivet: 35x25 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 november 2019
kl 18:24:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 11:14:16
1
100 kr
14/11 14:26:25
2
150 kr
15/11 15:17:32
1
200 kr
15/11 17:03:56
2
250 kr
16/11 15:17:55
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:31
*
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
nr 1289 4554
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/250. Motivet: 35x25 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 november 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 11:14:16 | 1 | 100 kr |
| 14/11 14:26:25 | 2 | 150 kr |
| 15/11 15:17:32 | 1 | 200 kr |
| 15/11 17:03:56 | 2 | 250 kr |
| 16/11 15:17:55 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, grafiker och författare.Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:31



