KONST / Litografier / Färglitografi 12769509
nr 1276 9509
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 123/175, bladets mått: 80x56 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:37:35
23/9 19:32:23
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm