KONST / Litografier / Färglitografi 9884040
nr 988 4040
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 84 /175, signerad, motivet: 75x57
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:22:22
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
19 okt
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm