KONST / Litografier / Färglitografi 13139281

nr 1313 9281

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Signerad. Motivet: 52x42cm, oramat löst blad

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 mars 2020
kl 20:13:27

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg