KONST / Litografier / Färglitografi 17212060

nr 1721 2060

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Signerad, numrerad 87/cc. Färglitografi. Bladets mått: 50x33 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 september 2025
kl 19:29:48

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg