KONST / Litografier / Färglitografi 16229064
nr 1622 9064
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Höjd: C upplaga med dedikation. Signerad. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:28:23
100 kr
150 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg