KONST / Litografier / Färglitografi 11356050
*
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 18:01:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 13:01:46
1
300 kr
9/10 16:32:40
2
500 kr
9/10 17:40:10
1
400 kr
9/10 17:40:12
2
450 kr (Budbetjänt)
9/10 17:40:24
1
500 kr
9/10 17:40:24
2
500 kr (Budbetjänt)
9/10 17:42:06
1
Vinnande bud
9/10 17:45:32
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/10 13:01:46 | 1 | 300 kr |
| 9/10 16:32:40 | 2 | 500 kr |
| 9/10 17:40:10 | 1 | 400 kr |
| 9/10 17:40:12 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 9/10 17:40:24 | 1 | 500 kr |
| 9/10 17:40:24 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 9/10 17:42:06 | 1 | Vinnande bud |
| 9/10 17:45:32 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



