KONST / Litografier / Färglitografi 13581449

nr 1358 1449

Lars Melander

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 2/95. Motivet: 60x86 cm

Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:07:33

Lars Melander

Läs mer om Lars Melander