KONST / Litografier / Färglitografi 16165361
nr 1616 5361
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad HC. Signerad, numrerad 9/20. Färglitografi, bildmått: 62x88 cm, yttermått inklusive ram: 68x94 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:41:00
2.600 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr