KONST / Litografier / Färglitografi 13592149
nr 1359 2149
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Gravänder, EA-upplaga (konstnärens exemplar). Signerad. Bladets mått: 58x86 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:43:50
9/11 17:03:22