KONST / Litografier / Färglitografi 12497139
nr 1249 7139
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Hemkomsten", 162/200. Signerad, daterad 2001. Motivet: 41x56
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:37:41
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson