KONST / Litografier / Färglitografi 12756470
nr 1275 6470
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eka, 74/250. Signerad, daterad -87. Motivet: 41x58 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:10:10
11/9 08:34:30
12/9 20:50:02