KONST / Litografier / Färglitografi 6754584
*
nr 675 4584
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi , Kaj Bernstone (f. 1946), stilleben, 8/290, 56x41
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2011
kl 17:49:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/1 13:32:00
1
150 kr
7/1 23:52:50
2
200 kr
9/1 19:30:07
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kaj bernstone litografi litografier litografiskt blad stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Kaj Bernstone
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
nr 675 4584
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi , Kaj Bernstone (f. 1946), stilleben, 8/290, 56x41
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/1 13:32:00 | 1 | 150 kr |
| 7/1 23:52:50 | 2 | 200 kr |
| 9/1 19:30:07 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kaj bernstone litografi litografier litografiskt blad stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



