KONST / Litografier / Färglitografi 12861007
nr 1286 1007
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/165, ca 42,5x57,5 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:08:53
4/11 11:01:18