KONST / Litografier / Färglitografi 16217064
nr 1621 7064
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Röde orm. Signerad, numrerad 153/250, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 64x91 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:56:44