KONST / Litografier / Färglitografi 8805072
nr 880 5072
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Jordi Arkö (f. 1951), signerad, 249/400, bladets mått: 39x30 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:29:29
7/3 09:43:54