KONST / Litografier / Färglitografi 8651094
*
nr 865 1094
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), EA (konstnärens exemplar), motivet: 18x26
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2013
kl 19:25:53
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jonas fredén konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
*
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
nr 865 1094
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), EA (konstnärens exemplar), motivet: 18x26
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2013 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jonas fredén konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52



