KONST / Litografier / Färglitografi 14024222
nr 1402 4222
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Signerad, numrerad 100/200. Bladets mått: 35x40cm, yttermått inklusive ram: 46x51cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:28:03
5/6 23:35:42
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén