Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 11435012



*

nr 1143 5012


Joan Miró

(1893-1983), Spanien


Färglitografi, Joan Miró (1893-1983), 'Composition', 37x27


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 13 november 2017
kl 19:41:41


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/11 18:06:05 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa färglitografi grafik joan miro joan miró litografi litografier litografiskt blad spanien spansk spanska sydeuropa
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr