KONST / Litografier / Färglitografi 11796273
nr 1179 6273
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 216/240, bladets mått: 22x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:58:18
23/4 19:45:53
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander