KONST / Litografier / Färglitografi 13441060
nr 1344 1060
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 41x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:26:56
26/8 17:30:15
100 kr
28/8 09:46:56
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist