KONST / Litografier / Färglitografi 14445108
nr 1444 5108
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 36x50cm, yttermått inklusive ram: 52x65cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:24:54
24/1 18:51:45
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist