KONST / Litografier / Färglitografi 14156061
nr 1415 6061
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 200/290. Bildmått: 61x82cm, yttermått inklusive ram: 75x96cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:08:53
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr