ART / Lithographs / Litograph in colors 15966381
nr 1596 6381
LITOGRAPH IN COLORS
Inga Hermelin, Äpplet, Singerad och numbered 296/300, 39x50 cm, litograph in colors, outer dimensions including frame: 60x68 cm,
Inga Hermelin, Äpplet, Signerad och numrerad 296/300,39x50 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x68 cm. Signerad
Withdrawn
Monday February 5 2024
at 20:35:00