KONST / Litografier / Färglitografi 16449070

nr 1644 9070

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Signerad, numrerad 18/180, daterad -95. Färglitografi, bildmått: 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:16:31

23/9 20:07:37 1      Vinnande bud

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni