KONST / Litografier / Färglitografi 14424227
nr 1442 4227
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 79/155, daterad 03, Gröngöling. Färglitografi, bildmått: 40x30, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:31:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)