KONST / Litografier / Färglitografi 14046172
nr 1404 6172
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/290, yttermått inklusive ram: 61x42 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:08:55
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
400 kr